18 lipca środa,
Myśleliście, że pozostawiłem ten wątek samemu sobie ?
Ja widzicie nie pozostawiłem. Można powiedzieć bez kozery, że w obecnej chwili, przed ogłoszeniem wyników za II kwartał,
Analiza Techniczna Księżycowa jest w tej grze najważniejsza.
Wszelkie dywagacje, na temat, "co jest i co by było gdyby" nie mają tu znaczenie.
Pomału zaczyna być widoczna nieśmiała, niczym dziewica chęć. Niby się boi, a chciała by.
Co ciekawe mieliśmy tu do czynienia z sekwencją formacji świecowych. O tym zresztą już wspominałem.
Na co warto zwrócić więc uwagę dzisiaj ?
Ja powiedziałbym, że ważna była luka, która wystąpiła 6 dni temu, po tym jak rynek zrobił tu formacje Harami.
Mam więc do was w związku z tym dwa pytania.
1. dlaczego to Harami było tak ważne ?
2. czy luka jaka powstała zaraz po nim 11 lipca została zamknięta ?
dzisiaj też zapowiada się ciekawa sesja, ale nie wyprzedzajmy.
Myślę, że zaczyna pomału wyciekać, to co zwykle wycieka, więc niech cieknie, oby pomalutku.
chodzik księżycowy