Nie bardzo rozumiem czemu sadzicie ze wycena tego banku jest niska? Wystarczy sprawdzic wyniki uwzgledniajac nowe akcje wydrukowane by stwierdzic, ze to bynajmniej nie zadna okazja prawie 100 milionów akcji przy miernych zyskach 6-8zl za sztuke wiecej to moim zdaniem nie jest warte na ta chwile