Dzisiaj ...nie powiem...zjazd na 7,30 zapewnił emocje. Ciekaw jestem czy zabawa będzie kontynuowana?
Teoretycznie możłiwy zjazd na groszówki ale wtedy sprawa zostanie zauważona przez nadzór. Tak grubymi nicmi tego nie mogą szyć. W kazdym razie jest niezwykle niebezpiecznie jeśli ktos ma akcje i nie wpisał ich w straty.