proponuje zasypac listami spolke ERG (zarzad, Pan Agacki i reszta) naglosnic w tvnbiznes i zadac kilka konkretnych pytan, jestem przeswiadoczony, ze ci u gory dzialaja na niekorzysc spolki co jest karalne. dalej sprzedawac nie ma sensu, bo duzo w plecy, za rok zajrzec trzeba i ocenic. ja tej sprawy nie zostawie i namawiam innych na zdecydowana reakcje.
Krokus i mozio..... do tablicy!!!!