To jest całkowicie zaprogramowana akcja dołowania kursu pod zakupy spekulacyjne!.
Zmowa kilku posiadaczy całkiem zreszta niedużego kapitału, żeby kurs w sposób całkowicie nienaturalny (brak jakichkolwiek niepokojących informacji finansowych z ERGu) zbić do poziomów kuriozalnie niskich, w celu dokonania bezczelnej spekulacji! Zarząd bezwględnie powinien w takiej sytuacji interweniować, a nie robi tego...dlaczego! Oto jest pytanie!!?