nie ma zlotych rad, Ci co byli 100% pewni na forum skompromitowali sie
ja trzymam nawet rok nie po to inwestuje, aby tracic na szczescie moge dlugo trzymac. natomiast nie ma gwarancji, ze w inych spolkach bedzie lepiej, Erg jest na dnie i nie moze byc tam w nieskonczonosc