Dnia 2011-09-30 o godz. 14:09 ~advice napisał(a):
> proponuje zasypac listami spolke ERG (zarzad, Pan Agacki i
> reszta) naglosnic w tvnbiznes i zadac kilka konkretnych
> pytan, jestem przeswiadoczony, ze ci u gory dzialaja na
> niekorzysc spolki co jest karalne. dalej sprzedawac nie ma
> sensu, bo duzo w plecy, za rok zajrzec trzeba i ocenic. ja
> tej sprawy nie zostawie i namawiam innych na zdecydowana
> reakcje.
Krokus i mozio..... do tablicy!!!!
TAK TRZEBA ROBIC