nic to nie da-zarząd posiada kompletną wiedzę giełdową już na WZA WIEDZIELI że skup może się odbyć poniżej 60 gr do1gr,wiadomo że główni udziałowcy sprzedali akcje po ok.2zł i to był deal z żelowanym i ustawka na zjazd teraz zgodnie z literą prawa będzie można bardzo tanio odkupić-dlatego nikt z zarządu nie zabierze głosu.Na całym świecie takie działanie jest przez odp.służby ścigane i surowo karane u nas nie-dlaczego jak myślicie.Ustawionych na ERG można szybko wykryć wystarczy tylko sprawdzić kto w czasie ok.1,5 roku zarobił na spadkach ERGA-wynik będzie bardzo zaskakujący.