Póki co nie podpisali żadnego porozumienie co do udziałów TFONE, dlatego na 99% jutro dostaniemy komunikat o przedłużeniu negocjacji, na jakiś okres prawdopodobnie do połowy maja.
Zapewne w związku z tym we wtorek TFONE otworzy się poniżej 4zł.
Taka moja opinia.
Ja trzymam akcje, Wy zrobicie jak będzie uważali.