Od 1.04 do 10.04 jest dużo czasu:) i wczesniej czyli przed 1.04 miałeś informacje ze negocjacje zostaną przedłużone, a to chyba każdy z nas wie, że jeśli do 10 .04.2009 nie dojdą do porozumienia to wszystko sie przedłuży ale wcale tak nie musi być.....a po za tym jutro jest dopiero 10 kwietnia to czemu by mieli coś wcześniej wystawiać skoro ewidentnie jest mowa o 10.04.2009......