Niektórzy się ze mnie naśmiewali. Niestety infa nie ma, 8zł na które liczyłem tuż przed infem też niestety nie, czyli MIDAS zapewne nie kupi TFONE.
Gdyby MIDAS miał kupić to TFONE byłby teraz znacznie wyżej, ponieważ niestety zawsze ktoś coś wie wcześniej niż rynek.
841109 [195.3.221.*] nie zaklinaj rzeczywistości i nie wyśmiewaj ludzi, na marginesie pomyliłeś mnie z kimś.
Proponuję więcej rzeczowej dyskusji, a mniej emocji, nie naginajmy rzeczywistości.
Po artykule w PARKIECIE nie można wywnioskować niczego, autorka wie tyle co my, czyli za mało żeby wiedzieć jaki wyjdzie komunikat na 100%.