No bez przesady.
Ile już gadają???
Na innym forum czytałem że rozmowy dawno się skończyły,
a podpisanie nastąpi oficjalnie 10.04.
Co tu tyle badać? Firma nie jest aż tak wielka.
Gdyby byli ok w stosunku do drobnych to info padłoby dziś
w trakcie sesji.