Sam mam akcje i sam liczę na cenę rynkową w okolicach WK tak jak spółki w sektorze.
Na TFONE jest tylko albo aż kłopot z dodatnim wynikiem finansowym i tu jest problem.
Na GPW jest jeszcze sporo spółek z C/WK <1.
Zobaczymy wyniki I kw. - czy restrukturyzacja coś wniosła na plus dla przedsiębiorstwa.