Tak mam oficjalną informację ze spółki z dnia 01.04.2009r. że naegocjacje NADAL się toczą. Wcześniej także miałem informacje, że negocjacje mogą zostać przedłużone, jeśli w terminie do 10.04.2009 nie dojdą do porozumienia.
DLa mnie jest jasne, że Pan Karkosik chce zapewne kupić ekstra tanio, może kombinują z wymianą akcji MIDAS - TFONE. Tego nie wiem.
Pewne jest, że jeśli negocjacje by się zakończyły to mielibyśmy infomację.
Natomiast wypowiedzenie umowy z BDM to tylko i wyłącznie cięcie kosztów.