Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,05 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Przedstawienie nr 2

Zgłoś do moderatora
Wszystkich zainteresowanych a nie doinformowanych zapraszamy na przedstawienie pod tytułem rozprawa o ogłoszenie upadłości konsumenckiej Michała Nowackiego vel Zarzyckiego, środa 4 września godzina 10.00 sala nr 309, Sąd Rejonowy w Łodzi, ul pomorska 37 - tam to dopiero będą dziwy jakich świat nie widział... to będzie warte najdroższego biletu - zachęcam gorliwie wraz z koleżankami

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
REDWOOD -15,25% 0,05 2019-04-30 11:15:56