Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,05 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Przedstawienie nr 2

Zgłoś do moderatora
Zgadzam się w 100% z przedmówca. Na świecie jest wielu złodziei, którzy kradną i oszukują. Jest to oczywiście naganne. Ale najbardziej naganne zachowanie jest wtedy kiedy złodziej i oszust próbuje wrobić w swoje przestępstwa niewinnych i często niczego nieświadomych pracowników, którzy harowali na sukces jego firmy. Dla takiej gnidy nie ma miejsca w normalnym społeczeństwie. Mam nadzieje, ze w końcu przyjdzie dzień ze Nowacki zapłaci za wszystkie krzywdy, które tym zwykłym ludziom wyrządził. Niektórzy już nie żyją, inni są przez niego bankrutami, a jeszcze inni skończyli w szpitalach psychiatrycznych.. taka o to prawda o „wielkim” prezesie....

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
REDWOOD -15,25% 0,05 2019-04-30 11:15:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.