Słabo to wygląda, ale tylko na pierwszy rzut oka. Podaż widać, że schodzi "na siłę" w symbolicznych ilościach. Jestem bardzo ciekawy zamknięcia. Wczoraj ktoś ewidentnie zadbał o wykres i kurs, sądzę że dzisiaj tego również nie odpuści i kwestią czasu są dalsze wzrosty.