tu już nie ma co odbierać , co prawda widac było wczoraj na zakończeniu że ktoś nieudolnie próbował zaniżyc na 33gr ale widać też ze ktoś juz zacząl pilnować kursu w druga strone ,
poza tym zauwazcie że juz próby zaniżania 500szt akcji sa nieudolne , jak narazie sytuacja moim zdaniem wyglada tak :
wczesniej zobaczcie stawiali pakiety po 60 i wiecej tysiecy akcji , jak tylko ktos kupił z prawej było dołozenie pare groszy wyzej na sprzedaż dla postrachu i rzucenie pakietem na lewo
i w ten sposób zboli sobie kurs , klasyczne przytrzymanie i ci co niecierpliwi sie powysypywali
obecnie widac juz ze ktos zaczyna działaqc w drugą strone , a mianowicie pilnuje aby ktos nie zaniżał np na końcówce paroma akcjami
mysłe ze czekamy tylko na sygnał
podobnie jak było na fluidzie , choć moim zdaniem info na które czekamy jest niewspólmiernie wiekszej wagi