Czołem spekulanty, widzę że wyleszczyliście mnie z akcji kupując moje resztki po 0,35 zł. ;-))) Serdecznie dziękuję. 0,05 zł na akcji zarobku mi wystarczy. Oczywiście będę kupował jak akcje będą po 1 zł, co tam 1 zł bez kozery powiem pińcet zł ! ;-))) Widzę, również sporo nowych nicków na forum... Witamy nowy akcjonariat ;-)) Życzę kosmosu ! ;-))
p.s.
To w końcu jak jest z tą umową podpisali ją czy nie podpisali ? Jest już harmonogram ? ;-))