Autor: ~poważny [89.69.144.*], 2013-04-08 08:08
Żal mi tych wszystkich marzycieli.
Zwykli amatorzy, dawcy kapitału, podniecają się czymś czego nie ma:)
W sumie dobrze ,że są , jest na kim zarabiać.
Dla matołów nie ma litości. Takie życie .
hmm, no nie wiem jakim jestes góru inwestycyjnym, ze żal Ci tych amatorów..
ktos kto nie jest amatorem nawet tu nie zaglada wiec żal Ci również siebie jak mniemam.