Dnia 2013-04-08 o godz. 13:29 ~poważny napisał(a):
> Wystarczy poczytać Wasze posty i człowiek nie ma już
> żadnych wątpliwości z kim ma do czynienia:)
Powodzenia w
> zabawie na giełdzie , bo nie jest to nic innego jak tylko
> zabawa drobnych ciułaczy próbujących zmienić coś w swoich
> kruchych możliwościach finansowych.
Bez odbioru.
a ty kim jestes? guru inwestowania z pokazna kasa? buahahahahah.....