Niezmiennie uważam, że od kilku dni próbowali usilnie odbierać wszystko poniżej 0,35 i tak też było dzisiaj. Rzeczywista podaż jednak na tym poziomie już nie występuje, a szczególnie po dzisiejszym bardzo dobrym komunikacie spółki. Zatem możesz próbować kupić taniej, ale nie sądzę, żeby było Ci dane. Po co oddawać po obecnych cenach, skoro teraz każdy wie, że jest tanio.