Po pierwsze: Jednak kontrola US w Dacie trwa ( jak się skończy i kiedy to chyba tylko najstarsi Indianie wiedzą)
Po drugie: 1mld kapitalizacji możliwe tylko poprzez przejęcia ( choć osobiście nie wierzę w takie cuda)
Po trzecie: Zwiększenie udziałów w rynku do 23% kosztem Actionu ( tak jak podejrzewałem że i AB i Data skorzystają na kłopotach konkurencji)
http://www.parkiet.com/artykul/7,1489449-ABC-Data-chce-dalej-przejmowac.html