Dnia 2016-08-30 o godz. 15:23 ~kat napisał(a):
> A JEŚLI (w co szczerze wątpie) wyjdzie coś, że nie jest okej, to wtedy powinniśmy się martwić...... Wyniki pokontrolne dopiero mają znaczenie, a nie sam fakt prowadzenia kontroli.
wtedy będzie za późno na ewakuację
ostatnie wywalanie przed słabym raportem (najsłabszym w historii spółki) też pokazało, ze wielu wolało byc madrymi przed raportem...
teraz do 2,15 niewiele stoi po lewej - jakiś cwaniak wystawia małe paczki z - prawdopodobnie - dwóch rachunków (często mozna było zauważyć nagłe zmiany zleceń równoczesnych)
http://gragieldowa.pl/spolka_arkusz_zl/spolka/abc
pytanie na teraz brzmi, czy 2,15 bedzie poziomem ubijania dna (w co na razie watpię), czy tylko kolejnym etapem w locie na południe (co wydaje sie bardziej prawdopodobne z powodu słabych wyników, niepewnosci co do prowadzonych kontroli oraz ogólnej wstrzemięźliwosci rynku do branży)