piękna sesja
poniżej zeta niby pojawił słaby popyt - chyba dla hecy ktos wystawił wolumen 70 K
powyzej 2,15 zeta to wciąż przepłacanie i filantropia dla sypaczy...
na dziś /wk = 1,14
ale rating jest już najniższy w historii spółki - tylko już BB+
zaś kasa 500+ jakoś znacząco nie wpływa do abcdaty...
http://biznes.interia.pl/finanse-osobiste/news/gdzie-sa-pieniadze-z-rzadowych-swiadczen-na-dzieci-tak,2380186,4141