A jak tam testy paneli PVT, które nie zostały wywiezione latem do Włoch? Wyszło coś z tego, czy jak zwykłe zabrakło śrubki albo uszczelki? Wszyscy zarabiają na panelach (Columbus, Novavis, 01cybaton), OZE hula, a tu kicha... I jeszcze prezio sypie....