A co z panelami PVT? Nadal echo? Inni zarabiają (Novavis, Columbus, Photon, 01Cybaton), tylko T2P nie. T2P nie zarabia na żadnej z oferowanych technologii. A podobno coś tam sprzedali - pierwszy w swoim rodzaju mikrosystemu do wytwarzania energii elektrycznej z odzysku ciepła odpadowego. Bardzo mi się podoba określenie: "pierwszy w swoim rodzaju", dołączam je do moich ulubionych używanych przez prezesa, zaraz obok "bombardowania".