I zastanawiam się, kto po tym numerze prezesa z komunikatem, podbitką i sprzedażą 150 k akcji, kupi te akcje. Prezes stracił całą wiarygodność. Nawet super info nie pomoże. Bo przecież można liczyć na kolejną zwałę. To taktyka Kosińskiego. Widać, że prezes się od niego uczył. Tyle tylko, że o tym informuje. Boi się może kolejnego zawieszenia notowań i powrotu na fixy...? Zresztą, wszystko jedno. Ciągłe, czy jednolite - tej spółce już nic nie pomoże...