Frustrujące jest to, że właściwie cały segment OZE rośnie jak na drożdżach, tylko t2p w czarnej d. I zero perspektyw na horyzoncie,tylko zrzuty akcji. A najgorsze jest to, że nie wiadomo czym ta spółka właściwie się zajmuje, w czym się specjalizuje, bo mam wrażenie, że mamieniem jedynie inwestorów. Czy cokolwiek z tego, co obiecywali im wyszło ??? Odpowiedź jest prosta... wielkie G.