Columbus, 01cybaton, Photon, Novavis, Remorsol już kolejną sesję świecą na zielono i rosną w błyskawicznym tempie. Boom na oze, a gdzie w tym wszystkim jest T2P ? Widać wyraźnie - kolejna spadkowa sesja. Brawo prezesie - info i wysyp. Genialna strategia na wzrosty.