Dokładnie do podziału 3,5mld? Zł na OZE, a tu sypia akcjami bo nie mają za co śrubki kupić, ale akcjendaja darmo znajomym, ta spolka to ściema?
Mając jakieś tam kontakt z PGNiG to dotacje powinni dostać a milionach!, teraz czytam taki FARM51 INNA BRANŻA ALE, dostał dotacje 6mln na popraw dźwięku i efektów w grze? Tak grze komputerowej. Rozumiecie?
Człowiek głupi bo sądzie że zarobi na giełdzie i traci czas zamiast wziąść się do roboty i ściągać kasę jak dają! Taka farmę solarna na zwykłych panelach to chyba nie trzeba być geniuszem żeby postawić i dostać z dotacji 80%kosztow!! Tak chyba robi Columbus? A termo śrubki szuka, i bombarduja!