Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,54 zł , zmiana od tamtej pory: -44,35%

Re: Nowa stalownia

Zgłoś do moderatora
Dnia 2023-04-11 o godz. 11:40 ~Góru napisał(a):
> 1. Elektrownia węglowa/gazowa to nie jest kwestia jednoznaczna do przypisania że nie zrobili. Dłuższy temat, który dobrze znają akcjonariusz tpe i Rafako. 2. Fabryka samochodów nie powstaje w miesiąc. Temat jest realizowany, może zbyt wolno, ale jest. Takie zarzuty ze nie ma już, natychmiast świadczą o tym że jesteś dziecinny nieco. 3. Program mieszkaniowy sami przyznali ze im się nie udało. Bywa. Ale z tego co rozumiem będą próbować dalej temat ugryźć. 4. Fabryka maseczek chyba dobrze ze jednak nie powstała. I tu znowu - fabryki w miesiąc nie wybudujesz, a pandemia wydaje się opanowana, więc po co teraz taka fabryka? 5. W kwestii przekopu to tak bywa przy inwestycjach ze czasami koszty przewyższają prognozy, zwłaszcza przy skoku inflacji. A w kwestii "bursztynowego" przekopu to medialne doniesienia i twoje dziecinne fantazje i urojenia. Bursztyn został przypadkowo tam stwierdzony w jakiejś niewielkiej ilość ale nie opłacalny do wydobywania i nie za bursztynem kopali tam. No chyba że Kaczyński ukradł ten bursztyn dla siebie? 6. Co do inwestycji 25% pkb to ciężko tego oczekiwać gdy wojna trwa na granicy. Wojna się skończy to mogą pomarzyć o takim poziomie. A Ty głosuj na Peło, będziesz miał na pewno jedwabiście, ale na forum cognora politykowanie sobie oszczędź. Bez odbioru

Żeś się napisał i nakłamał. W każdą z wymienionych spraw władowali pieniądze i nic z tego nie ma. W Ostrołęce zmarnowali miliard złotych i spółki giełdowe zaksięgowały te straty. To są realne pieniądze, które były i nie ma, bo pisowcy byli najmądrzejsi i chcieli elektrownie węglową bez ekonomicznego uzasadnienia, a dla politycznego zysku na Mazowszu. I nie manipuluj bo to nie ma nic wspólnego z rafako i tauronem, tylko ich ignorancją i nieudolnością.
W fabrykę samochodów władowano setki milionów i miała być polska konstrukcja już. Będzie chińska montowania za x czasu, a kasa leci. Znów kłamstwa i nieudolność pisowców.
Fabryka maseczek nie powstała, a WYDANO 300 milionów. Przecież to jest sprawa dla prokuratury. A nie. Bo prokuratura jest upolityczniona i nic pisowcom nie robi. Dla ciebie to dobrze. Równie dobrze mógłbym pisać z psem.
Pisowcy pisali o bursztynie i nie zmyślaj. Miało być 700 milionów. Jest dwa razy drożej, a nawet nie pogłębili dna i nic tam nie popłynie poza żaglówkami bez kolejnych pieniędzy. Kolejna nieudolność pisowców.
On te 25% obiecywał jak nie było żadnej wojny na horyzoncie. Płać 15 złotych za majonez i udawaj, że deszcze na ciebie pada.
Huta, przekop, pałac saski, instytuty do spraw wszelakich i upolityczniona prokuratura. Wszystko po to by pisowcy bezkarnie kradli, a pożyteczni idioci im klaszczą uszami, bo "dajom"

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COGNOR -1,35% 5,87 2026-06-24 17:03:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.