Przypisujecie mi że pasę się na TVP info i jestem z sekty pisu, nic o mnie nie wiedząc, to pochwal sie kogo popierasz, pośmiejemy się. Realne opcje do rządzenia są niestety tylko dwie narazie: albo pis albo po, dlatego sobie z Tuska pozwalam troszeczkę pouzywac. Poradź kolego sympatyczny - kto tam wg ciebie jest taki prawy, uczciwy i mu wszystko wyjdzie jak tylko do władzy się dostanie?