1. Elektrownia węglowa/gazowa to nie jest kwestia jednoznaczna do przypisania że nie zrobili. Dłuższy temat, który dobrze znają akcjonariusz tpe i Rafako. 2. Fabryka samochodów nie powstaje w miesiąc. Temat jest realizowany, może zbyt wolno, ale jest. Takie zarzuty ze nie ma już, natychmiast świadczą o tym że jesteś dziecinny nieco. 3. Program mieszkaniowy sami przyznali ze im się nie udało. Bywa. Ale z tego co rozumiem będą próbować dalej temat ugryźć. 4. Fabryka maseczek chyba dobrze ze jednak nie powstała. I tu znowu - fabryki w miesiąc nie wybudujesz, a pandemia wydaje się opanowana, więc po co teraz taka fabryka? 5. W kwestii przekopu to tak bywa przy inwestycjach ze czasami koszty przewyższają prognozy, zwłaszcza przy skoku inflacji. A w kwestii "bursztynowego" przekopu to medialne doniesienia i twoje dziecinne fantazje i urojenia. Bursztyn został przypadkowo tam stwierdzony w jakiejś niewielkiej ilość ale nie opłacalny do wydobywania i nie za bursztynem kopali tam. No chyba że Kaczyński ukradł ten bursztyn dla siebie? 6. Co do inwestycji 25% pkb to ciężko tego oczekiwać gdy wojna trwa na granicy. Wojna się skończy to mogą pomarzyć o takim poziomie. A Ty głosuj na Peło, będziesz miał na pewno jedwabiście, ale na forum cognora politykowanie sobie oszczędź. Bez odbioru