@Góru
Skoro i tak wiesz lepiej to po co pytasz ??
Co do elektrowni to nie pewnie nie chodziło o Jaworzno tylko Ostrołękę. To wzorcowy projekt partii z katechetą w RN spółki prowadzącej inwestycję. Inwestycję, która wg wszystkich analiz była nieopłacalna. Partia przekonała się o tym po wydaniu 1,4 mld PLN.
Co się obecnie dzieje na placu budowy ? W sumie nic ale najważniejsze, że plany ciągle aktualne :DD
A i stępka pod prom, poświęcona i podbita przez samego Mateuszka, skończyła na złomie. O tym TVP na którą poszło 10 mld PLN cię nie poinformuje bo ważniejsze są informacje o to partia zrobi a nie o tym czego nie zrobiła :DD