Forum Giełda +Dodaj wątek

nieżle idzie

Zgłoś do moderatora
no widzę, że nasza spółka budzi coraz większe zainteresowanie. kupiłem ją po 1 zł i widzę, że dobrze zrobiłem. zysk już ponad 200 % w niedługim czasie.
co do fajnych spółek to ja ostatnio odkryłem inną bardzo dobrą.
Madkom, bo o niej mowa planuje 8 mln przychodów i 1,5 mln zysku. ciągle podpisują nowe kontakty, a poza tym w akcjonariacie mają Qumak. warto się jej przyjrzeć trochę bliżej, bo może być już niedługo kolejny wzrost jak tutaj.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
IGORIA -2,31% 0,25 2023-05-31 09:16:11