Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: nieżle idzie

Zgłoś do moderatora
niestety nie piszesz dobrze. już się wdrążyłem w tą spółkę i kupiłem jej akcje.
Madkom S.A nie jest na szczycie, bo trudno tutaj mówić o jakimkolwiek szczycie jak spółka od dna urosła z 2 do 2,5 razy.
insajderzy nie sprzedają akcji bo mają lock - up akcji, więc nawet nie mogą.
zobacz na kontakty, które podpisują z coraz większą częstotliwością. dzisiaj wyszedł nowy. 8 mln przychodów i 1,5 mln zysku, to jak na giełdę bardzo dobra rentowność biznesu i Qumak w akcjonariacie, z którym będą robione kolejne zlecenia. na pewno warto się tej spółce przyjrzeć bliżej.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IGORIA 3,94% 0,26 2023-06-01 15:33:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.