Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: nieżle idzie

Zgłoś do moderatora
Dnia 2014-08-19 o godz. 22:28 ~Tom napisał(a):
> Panowie spokojnie... za malo akcji w ff i za duzo osob liczy na korekte
> zeby tajniej kupic. Nawet jak spadnie na 2,50 to bedzie wojna kto kupi
> wiecej po tej cenie i szybko wroci ponad 3 zl. Igoria sie dopiero rozwija w
> innych krajach i pamietajcie. Na gieldzie kupuje sie przyszlosc !

Ponad dwa lata się tu kiszę. Od dwóch tygodni szał na igorię. Oby to nie był początek końca. Zastanawia mnie tylko skąd nagle takie zainteresowanie. Jak dla mnie może być nawet po 500 zł byle było komu sprzedać.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IGORIA -2,31% 0,25 2023-05-31 09:16:11
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.