Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: nieżle idzie

Zgłoś do moderatora
Dnia 2014-08-19 o godz. 21:27 ~go-win napisał(a):
> Tu dalej ci co od 70 groszy po mnie jechali dalej jadą ja jak mowilem tak
> mowie 15 zl to kwota nad ktora sie zastanowie. A wy sobie beczcie jak
> barany.
A kim Ty chłopcze jesteś?po 70 gr to amatorzy kupowali. Pochwal się zakupem poniżej 30 gr to jesteś gość. A tak poza tym twoja opinia nie ma najmniejszego znaczenia

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IGORIA 3,94% 0,26 2023-06-01 15:33:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.