Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: nieżle idzie

Zgłoś do moderatora
Dnia 2014-08-19 o godz. 20:30 ~cinkciarz napisał(a):
> Poczytam o tej twojej spolce mam jeszcze z kilkadziesiat kilo wolnej
> gotówy jak warta to kupie, kupilem dzis eoneta tez czuje ze bedzie ostro,
> a igori nie oddaje przez lata!!!

Kilkadziesiąt kilo wolnej gotówy????!!!! Hahahaha. Fantasta. Ci igorii to możesz mieć jednak rację, zostaniesz z nią na lata.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IGORIA -4,35% 0,26 2023-05-26 16:13:30
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.