Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: nieżle idzie

Zgłoś do moderatora
Co do madkomu to dzieki za typa, ale jest mało atrakcyjny, niedośc ze na szczycie to jeszcze darmowe akcje insajderzy ładuja w rynek. Próbuje wskoczyc w eoneta, eo Networks jest międzynarodową firmą informatyczną specjalizującą się w integracji systemów. Kluczowymi sektorami dla spółki są: finanse, telekomunikacja, media i sektor publiczny. eo Networks posiada kilkunastoletnie doświadczenie w projektowaniu, wdrażaniu i rozwoju innowacyjnego oprogramowania dla klientów o różnej wielkości. Znaczącą część projektów zrealizowanych przez firmę stanowią projekty pionierskie w skali ogólnopolskiej. Konsekwentnie realizowana od ponad 10 lat strategia przynosi firmie stały wzrost przychodów i coraz większą liczba usatysfakcjonowanych klientów, nie tylko w Polsce. Rozwiązania firmy zyskują coraz większą popularność na rynkach zagranicznych, m.in. niemieckim. Jednym z głównych planów spółki na najbliższe lata jest ekspansja na rynki zachodnie. Spółka ma ponad 10 lat doświadczenia na rynku IT oraz dziesiątki zróżnicowanych realizacji i bezcenne doświadczenie, które zapewniają najwyższą jakość usług. Załogę zasilają wysoko wykwalifikowani specjaliści, realizujący projekty zgodnie ze światowymi metodykami i aktualnymi trendami. Pracownicy związani z nami od lat gwarantują naszemu know-how długowieczność. Szeroka oferta usług, możliwość realizacji rozwiązań dostosowanych do dowolnych potrzeb oraz zespół zróżnicowanych specjalistów z wielu dziedzin zapewnia profesjonalną pomoc w każdej sytuacji, a klient może liczyć na naszą pomoc na każdym etapie prac, również po ich zakończeniu. Zespół eo Networks S.A. składa się z ponad 90 doświadczonych pracowników i współpracowników - project managerów, analityków, architektów systemów, programistów, administratorów i ekspertów. Spółka powstała w wyniku połączenia spółek: eo Networks Sp. z o. o. siedzibą w Warszawie i IPTech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IGORIA -4,55% 0,25 2023-06-05 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.