Trzy z ostatnich czterech kwartalow tej spolki oznaczaly dla niej wynik na minusie.
4 kwartal 2007: -22m PLN
1 kwartal 2008: -11m PLN
2 kwartal 2008: -5m PLN
3 kwartal 2008: 0.6m PLN
To ze 3 kwartal byl zyskowny nie oznacza ze i 4 bedzie... Smiem w to nawet watpic.
Spolka ktora wykazuje straty przez 75% roku NIE jest spolka z dobrymi fundamentami.
Unikac jak Ognia. PATRZCIE SIE NA FUNDAMENTY. Nie na zyczenia i nadzieje.
Bo skonczycie jak Bioton