Dnia 2009-02-15 o godz. 17:44 ~max napisał(a):
> oj Tadeusz ales Ty głupi!!!!!!!!!!!!!!!! szkoda słów zobacz
> ile vistula miała kwartałów ujemnych i co z tego, spółka
> sie restrukturyzuje maja dosc kasy i majątku, gdyby prezes
> nie zabezpieczał miedzi na kontraktach to dzisiaj hutek
> byłby po 20 zł, portfel sie buduje jak jest bessa matole,
> przyjdzie hossa będzie po 50zł. Ty i tak tego nie
> zrozumiesz
Czego niby nie rozumiem ? Dla mnie licza sie FAKTY. A fakty bialo na czarnym sa takie ze spolka przynosi glownie straty. Koniec i kropka.
Fundamenty sa bezlitosne. Dlatego tak wielu marzycieli stara sie je ignorowac...