Dnia 2009-02-15 o godz. 23:51 ~hobbysta napisał(a):
> do Tadeusza ktory za wiele chyba raportow nie czytal.
> polecam doglebnie sie przyjzec czemu hutmen mial
> starty(najwiekszym problemem byly szopienice i to wynik
> zanizalo) prosze sie przyjzec czechowice dzidziedzice i
> jego potencjalowi
Ale raporty jednostkowe HUTMENA rowniez pokazuja straty z dzialalnosci w ostatnich 4 kwartalach...