oj Tadeusz ales Ty głupi!!!!!!!!!!!!!!!! szkoda słów zobacz ile vistula miała kwartałów ujemnych i co z tego, spółka sie restrukturyzuje maja dosc kasy i majątku, gdyby prezes nie zabezpieczał miedzi na kontraktach to dzisiaj hutek byłby po 20 zł, portfel sie buduje jak jest bessa matole, przyjdzie hossa będzie po 50zł. Ty i tak tego nie zrozumiesz