Nie, ja sprzedaję z chwilą kiedy kurs jest dla mnie zadowalający, podobnie jest z zakupami kupuje po dobrym kursie. I tu też kupiłem przyszłość, sprzedałem ją prawie na szczycie tym co ją kupili zbyt późno.
Przez to że tak fajnie pisze mi się z Piracik33 to zaniedbałem inne spółki, ale czego nie robi się dla kolegów z bankierka :-)
Teraz tak po lekku kupuję ale w cenie którą uważam za bezpieczną i w sposób taki żeby nie powodować wzrostów. Zapewne zauważyłeś że w długim horyzoncie ja widzę tu spory wzrost, ale jeszcze raz podkreślę w długim czasie. Dlatego kupuję wolno bo wiem że są spore szanse na niższe poziomy więc po co przepłacać.