Kolego czy my naprawde nie mamy ważniejszych tematów niż ile jeden czy drugi przygłup ma akcji?
Pisze, że ma 27K akcji......I bardzo dobrze. Ja akurat wierzę bo jak piszę ze jako MDG to jego posty są merytoryczne, wyważone i widać ,że ma chłop pojęcie na temat spółki......
Nie rozumiem po co mu to błaznowanie i pisanie pod nikami ixi czy ixey ale może musi odreagować, że nie idzie po jego mysli kurs...\
Nie moja bajka, a jak masz się czegoś czepiać to czep się tramwaju...:) miłej sesji