Co ty za bzdury pieprz....sz pirat?
Jakie 27tys akcji? Widziałeś to kiedyś? Ma tak 27 tys akcji jak kupowal za 6zl hahahhah
Nie rozpowiszechniaj bzdur bo jeszcze ludzie pomyśla że to poważny gracz. Hahhahah
Tylko kolarze pisza o poziomach z kosmosu typu 18 złotych zeby niżej odkupić. Myśl zanim coś napiszesz!