Dnia 2024-02-23 o godz. 12:36 ~ixi napisał(a):
> Zobaczymy jaka minę będzie miał Piracik i inny kolarze po VCAST, warto żyć, by Pinokie po raz 79 zmieniali narracje. Takie typy - nic nie poradzimy.
.........i napisał to ktoś kto tydzień temu straszy inwestorów poziomem 18zł .BRAWO...:):):)
Mało mnie interesuje kurs w 2024r,mnie interesuje jak się spółka rozwija i czy zarząd realizuje program naprawczy.
Prognozy kursu zostawiam takim geniusza giełdowym jak ty ,Laser1(niki,madic)