Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Moi Ukochani Pisowcy - chcę Wam podziękować!

Zgłoś do moderatora
W zasadzie stwierdziłem, że gdybym żył w kraju Łukaszenki lub Putina to już dawno za moje teksty z "lekką" krytyką Waszych działań ( zwłaszcza w stosunku do równego traktowania Idei Banku przez Was w porównaniu z innymi podmiotami ) bym siedział w więzieniu lub psychiatryku - a Wy jednak jesteście wyrozumiali dla okradzionego alkoholika!
Naprawdę dziękuję Wam MOI UKOCHANI PISOWCY za wyrozumiałość! A to, że tak to w życiu jest - jeden jest okradziony, drugi jest złodziejem ( i czasami okradziony jest gorzej traktowany niż złodziej ) itd. - to już inna bajka, w gruncie rzeczy i tak powinienem cieszyć się wolnością i że nie siedzę za kratkami!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.